top of page

Вадим

Тищенко

Засновник Громадської організації

"Волейбольний клуб Тищенко"

Засновник нашого Клубу Тищенко Вадим - особистість у світі волейболу: майстер спорту з волейболу, тренер І категорії Міжнародної федерації волейболу (FIVB), представник спортивної сімейної династії, успішний менеджер в галузі спорту в Україні та на міжнародній спортивній арені, який виховав 9 (дев’ять) майстрів спорту з волейболу і продовжує створювати спортивні проекти для населення.

 

Вадим Тищенко грав у провідних командах, таких як волейбольний клуб "Локомотив - Київ" і турецький клуб "Анкара - Коледж", здобув Кубок СРСР у 1990 році та як гравець став чемпіоном України серед команд Вищої ліги у 1994 - 1995 роках. 

 

Як Головний тренер привів команду "Динамо - Академія" до перемоги в Українській Вищій лізі (2001-2002). Тренував Національну молодіжну збірну України.

 

На посаді Президента Асоціації дитячого волейболу України (2016-2018) організував проведення чемпіонату України "Дитяча ліга" (2017-2018), в якому взяли участь 118 дитячих команд: 5 (п’ять) вікових категорій хлопців та 4 (чотири) вікові категорії дівчат; став організатором Шкільної волейбольної ліги України у 2017 році. 

У 2008 – 2012 роках успішно працював у секторі міжнародного спорту як член Технічного комітету (ТС USPE) та член Виконавчаго комітету Європейського спортивного союзу поліцейських (EС USPE).

 

Реалізував свої здібності у ролі директора чемпіонату світу серед поліцейських з міні-футболу WIPSA (Україна, 2008) та директора чемпіонату Європи серед поліцейських з легкої атлетики (Україна, 2010).

В якості технічного делегата Європейського спортивного союзу поліцейських (USPE) відповідав за проведення чемпіонатів Європи серед поліцейських з лижних видів спорту (2008) та триатлону (2010).

Організував проведення кваліфікаційного турніру чемпіонату USPE з волейболу в Україні.

 

Завдяки своїй пристрасті до волейболу, особистим якостям і багатому професійному досвіду, Тищенко Вадим створив Клуб, який став осередком розвитку волейболу, де кожен бажаючий може досягти успіху, вдосконалити спортивні навички та насолоджуватись грою у волейбол.

Join VOLLEYBALL CLUB TYSHCHENKO • Join VOLLEYBALL CLUB TYSHCHENKO • Join VOLlEYBALL CLUB TYSHCHENKO • JOIN

bottom of page